TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 Yılı İhtiyaç Fazlası Öğretmenlerin Atama Duyurusu

İlimiz eğitim kurumlarında ya da ilçe emrinde ihtiyaç (norm kadro) fazlası olarak görev yapmakta olan öğretmenlerin atamasına ilişkin Müdürlüğümüz yazı ve ekleri aşağıya çıkarılmıştır.

 

Üst Yazı İçin TIKLAYINIZ.

Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Başvuru ve Atama İşlemleriyle İlgili Hususlar İçin TIKLAYINIZ.

Tayin İstek Formu İçin TIKLAYINIZ.

İhtiyaç Listesi İçin TIKLAYINIZ.


NOT: 16.11.2017 - 18.11.2017 tarihleri arasında yayımlanan Branşlara göre İhtiyaç Listesi iş takviminde de görüleceği gibi İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin kontrol etmeleri amacıyla yayımlanmıştır. Yeniden 20/11/2017 tarihinde güncellenerek yayımlanmıştır. Norm Kadro Fazlası Öğretmenelere yeniden yayımlanan duyuru yazısı, dilekçe örneği ve ihtiyaç listesi tebliğ edilmesi gerekmektedir. 

 

NOT: 20.11.2017 tarihinde yayımladığımız ihtiyaç listesinde Fen Bilgisi Branşında Söğütlü Ortaokulu Öğretmeni Ömer AKSU’nun vefatı nedeniyle bir (1) ihtiyaç, Beşikdüzü Merkez Ortaokuluna bir (1) öğretmenin emekli olması nedeniyle bir (1) görülen ihtiyaç iki (2) olarak değiştirilmiştir. Tüm ilçeniz okullarına duyurulmasına önemle rica ederim.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.