TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okursuz Kütüphane Kalmasın Projemiz, Öğrencilerimizin Kitap ve Kütüphane Sevgisiyle Devam Ediyor

Okursuz Kütüphane Kalmasın Projemiz, Öğrencilerimizin Kitap ve Kütüphane Sevgisiyle Devam Ediyor

Okursuz Kütüphane Kalmasın Projemiz, Öğrencilerimizin Artan Kitap ve Kütüphane Sevgisiyle Devam Ediyor 

                                                      "Okuyacaksınız, okutacaksınız. Kürsüde, minberde, mektepte ve üniversitede. Okumanın ve ilmin en büyük ibadet olduğunu halka öğreteceksiniz."                                                                                                                                                                          Nurettin TOPÇU

          Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Ortahisar Ata İlkokulunda Okursuz Kütüphane Kalmasın Projesi kapsamında yeniden düzenlenen kütüphanenin açılışına katılarak öğrenci ve öğretmenlerimizin hazırladığı etkinliklere katıldı.

          Öğrencilerimizin kitaplara ve kütüphanelere olan ilgi ve sevgisi ilimizde her gün katlanarak artıyor. Bu bağlamda Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun şehrimize geldiği günden itibaren başlattığı ve ilginin sürekli arttığı "Okursuz Kütüphane Kalmasın" Projemiz kapsamında bugün Ata İlkokulunda yeniden düzenlenen kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

            "Rekor Sayıya Ulaştık"

        Müdürümüz de bu konuda Bakanlığımızca yürütülen Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesiyle şehrimizdeki tüm okullarımızı kütüphanelerle donattık. Sıfır Atık Kütüphanelerimizde de rekor sayıya ulaştık. Kütüphanelerimizde binlerce etkinlik yaptık. Bu güzel etkinliğimiz de bunlardan biri. Bu çalışmalar bizleri çok mutlu ediyor ve doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösteriyor." diyerek bu alanda çalışma yapan tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

            Ardından öğretmen ve öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çekinerek okuldan ayrıldılar.

29-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.