TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz, Yeni Yılın İlk Haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda Başladı

Müdürümüz, Yeni Yılın İlk Haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda Başladı

Müdürümüz, Yeni Yılın İlk Haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda Bayrak Töreni'ne Katıldı

                Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, yeni yılın ilk haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda başladı. Okulda öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelen Müdürümüz, yeni yılın yeni heyecan, yeni umut getirdiğini içimizdeki eğitim azminin ve sevgisinin bu yıl da aynı şevk ve heyecanla devam edeceğini söyledi.

                   Müdürümüz, Yomra Merkez Ortaokulunda ilk olarak okul bahçesinde öğrenci ve öğretmenlerimizle birlikte Bayrak Töreni'ne katıldı.

               Bayrak Töreni'nin ardından okulda anaokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerimizle sınıflarında sohbet etti ve Öğretmenler Odası'nda öğretmenlerimizle eğitim çalışmaları hakkında konuşarak yeni bir yıla girdiğimiz bu haftada yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundular.

            Ardından Müdürümüz son olarak öğrencilerimize "Sevgi ve erdemi dünyamıza bayrak yaptığımız; bayrağımızı da çocuklarımızın başarılarıyla gururlandırdığımız bir yıl olsun. Haydi yeni yollar açın, ardınızdan yürüyelim çocuklar." diyerek okuldan ayrıldı.

02-01-202302-01-202302-01-202302-01-202302-01-202302-01-2023

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.