TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz, Öğretmenlerimizle Gönül Köprüsünde Bir Araya Geldi.

Müdürümüz, Öğretmenlerimizle Gönül Köprüsünde Bir Araya Geldi.

Müdürümüz, Öğretmenlerimizle Gönül Köprüsünde Bir Araya Geldi. 

"Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir." 

        "Yeni Yollar Mümkün Sen Ne Dersin Öğretmenim?" Projemiz kapsamında Yomra ilçemizdeki öğretmenlerimizle bir araya gelen Müdürümüz, öğretmenlerimiz ile buluştu. Onlarla eğitim öğretim çalışmaları üzerine sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

               "Öğretmenler kılavuzdur"

            Öğretmenlerimizin fikirlerinin ışığında aydınlanan ve kalplerinin sıcaklığı ile ısınan sohbette konuşan Müdürümüz, "Öğretmenler kılavuzdur. İşini ve yolunu bilen kılavuzla yolculuk yapmak hepimizi mutlaka mutlu sona ulaştırır. Yüreğinizdeki sevgiyi, belleğinizdeki bilgiyi, kişiliğinizdeki çizgiyi, sevgili yavrularımızla paylaşacağınızı biliyorum. Bu anlayış ve kararlılıkla; geleceğe güven, meslekte özveri ve saygı ilkeleri ile birbirine kenetlenmiş olarak, beynini, gönlünü, yüreğini ve yıllarını eğitime adamış öğretmenlerimizin kendilerine düşen büyük sorumluluğun bilincinde olduklarını biliyorum. Onun için şevk, heyecan ve azimle görevlerinizi yapacağınıza inancımın tam olduğunu belirtmek isterim." dedi.

               Sohbette bulunan öğretmenlerimiz de bu güzel ve anlamlı akşamda biz öğretmenlerle zamanını paylaştıkları ve fikirlerine, görüşlerine değer verdikleri için Müdürümüze teşekkürlerini ilettiler.

               Müdürümüz de hayalleri eğiten hakikat elçilerimize, bu uğurda gösterdikleri fedakârlıklar adına, çocuklarımızın kalbiyle teşekkür ettiğini belirtti.

               Bu güzel gecenin sonunda Müdürümüz, günü anısına tüm öğretmenlerimize küçük hediye ikramında bulundu. Ardından toplu fotoğraf çekimi ile bu güzel günü sonlandırdılar.

30-12-202230-12-202230-12-202230-12-2022

 

 

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.