TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜLEN YÜZÜ VE GÜZEL SOHBETİ İLE GÜNE BAŞLADI

MÜDÜRÜMÜZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜLEN YÜZÜ VE GÜZEL SOHBETİ İLE GÜNE BAŞLADI

MÜDÜRÜMÜZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜLEN YÜZÜ VE GÜZEL SOHBETİ İLE GÜNE BAŞLADI

"Çocuklar Dünyanın En büyük Servetidir."

         Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, "Misafirimiz Gelecek" Projesi kapsamında Yol-İş Sendikası Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrencilerimizle gelecek planları ve kitaplar üzerine sohbet etti.  Müdürümüz Fettahoğlu, çocukları dinleyerek eğitim öğretimle ilgili fikirlerini aldı. Trabzon'un eğitimi için neler yapılmasını isterlerdi onlara tek tek sorarak sohbet etti.

            Siz mutlu oldukça bizim azmimiz ve enerjimiz hep artacak

         Öğrencilerle hayalleri ve planları üzerine de sohbet eden Müdürümüz "Her hafta mutlaka güne bir okulumuzla ve öğrencilerimizle başlıyoruz. Bugün de sizleri burada görmekten mutluyum. Sizlerle birlikte olmak bana ve tüm çalışma arkadaşlarıma daha da fazla güç katıyor. Hele ki sizlerin gülen yüzü ve mutluluğunu görünce azmimiz ve enerjimiz daha da artıyor. Sizin olan mekâna hoş geldiniz." dedi. Öğrencilerimizle hayalleri ve planları üzerine sohbet eden Müdürümüz, öğrencilerimize şehrimizde eğitim adına neler yapılmasını isterdiniz diye sorarak fikirlerini aldı. Ayrıca kitap ve kütüphane üzerine de sohbet ettiler. "Kitapların hayatınızda her zaman çok önemli bir yeri olsun ve onun yerini hiçbir şey de almasın. Lütfen hayal kurmaktan ve idealleriniz peşinde yürümekten asla vazgeçmeyin. Bizler, büyükleriniz olarak bu hayallerinize ulaşma yolunda size yol açmaya, bu konuda size yol olmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz." diyerek öğrenci ve öğretmelerimize teşekkür etti ve Müdürümüz öğrencilerimize günün anısına kitap hediye ederek onlarla bir hatıra fotoğrafı da çekindiler.

21-12-202221-12-202221-12-202221-12-202221-12-202221-12-2022

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.