TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü İçin Bir Mesaj Yayımladı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü İçin Bir Mesaj Yayımladı

           

            Halkın doğru habere ulaşması için emek veren; özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği yerine getiren gazetecilerimiz; ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde aktararak vatandaşın en doğal hakkı olan  doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlamak amacıyla milletin vicdanına ses olmaktadırlar. 

            Demokrasinin gelişmesinde ve toplumsal bilincin oluşturulmasında değerli katkıları bulunan, önemli bir kamu görevini yerine getiren ve zaman kavramını tanımadan büyük bir fedakârlıkla tüm enerjisini halkımızın doğru haber alması için harcayan basın emekçilerimizin bu gayretleri her türlü takdirin üzerindedir.

                Basının başta milli konular olmak üzere her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir.

          Bu vesileyle, ülkemizde ve ilimizde halkımızın gözü kulağı olan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum.

10-01-2023

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.