TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz, Güne Geleceğimizin Mimarı Gençlerimiz ile Başladı

Müdürümüz, Güne Geleceğimizin Mimarı Gençlerimiz ile Başladı

Müdürümüz, Güne Geleceğimizin Mimarı Gençlerimiz ile Başladı 

"Çocukları iyi birer insan yapmanın en iyi yolu onları mutlu etmektir."

            Bugün "Misafirimiz Gelecek" Projesi kapsamında Müdürümüzün misafirleri Yomra Merkez Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleriydi. Öğrencilerimizle bir araya gelen Müdürümüz onlarla sohbet etti ve öğrencilerimize günün anısına kitap hediye etti.       

            "Hepimiz gurur duyabileceğimiz ortak başarılar için çalışıyoruz."

           Öğrencilerle sohbet eden Müdürümüz onlara "Yeni bir şey öğrenmekten korkmayın. Sahip olduğunuz öğrenme arzusunu hiçbir zaman kaybetmeyin. İçinizdeki öğrenme aşkı ve hayallerinize ulaşma arzusu ile sizleri sınıflarınızda ders dinlerken, kütüphanede kitap okurken, atölyelerde çalışırken, koridorlarda mutlu ve geleceğinden emin adımlarla yürürken görmekten mutluluk duyuyoruz." dedi. Bugün de sizleri burada görmekten mutluyum. Sizlerle birlikte olmak bana ve tüm çalışma arkadaşlarıma daha da fazla güç katıyor. Hepimiz gurur duyabileceğimiz ortak başarılar için çalışıyoruz. Bu başarı, hem siz öğrencilerimizin azim ve sabrı hem de sizin her daim yanınızda olmamız ve birbirimize güven ve sevgi ile bağlılığımız sayesinde gerçekleşecektir.

          "Bu ülkenin aydınlık yarınları için hepinize güveniyor, hepinizin umutla bakan gözlerinizde bu ışığı görüyorum. Geleceğinize giden bu yolda yanınızda mihmandar olarak mutlaka kitapları da bulundurun. Çok okuyun, yorum yapın, eleştirin, düşünün, sorgulayın, yeni fikirler üretin, ürettiklerinizi hayata geçirmeye çalışın. Kitapların hayatınızda her zaman çok önemli bir yeri olsun ve onun yerini hiçbir şey de almasın." diyerek öğrenci ve öğretmelerimize teşekkür etti ve Müdürümüz öğrencilerimize günün anısına kitap hediye ederken öğretmenlerimiz de öğrencilerimiz adına Müdürümüze kitap hediye ettiler. Ardından öğremen ve öğrencilerimizle bir hatıra fotoğrafı da çekindiler.

28-12-202228-12-202228-12-202228-12-202228-12-202228-12-202228-12-2022

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.