TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz, Çocuklarımızın Karne Heyecanını Onlarla Birlikte Paylaştı

Müdürümüz, Çocuklarımızın Karne Heyecanını Onlarla Birlikte Paylaştı

            Müdürümüz Çocuklarımızın Karne Heyecanını Onlarla Birlikte Paylaştı

             022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nın ilk döneminin sonuna gelirken öğrencilerimiz karnelerini almanın heyecanını yaşadılar.

            Bugün, iki hafta sürecek tatile başlayan öğrencilerimiz; okullarında karnelerini aldılar. Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu da her zaman olduğu gibi bugün de öğrencilerimizin bu güzel günlerin de yanlarında oldu.

            Şehit Pilot Yüzbaşı Burak Gençcelep İlk ve Ortaokulunda öğrencilerimizle bir araya geldi. Birinci sınıf öğrencilerimizle sınıflarında sohbet ederek karne almalarının ilk heyecanını paylaştı.  

            Müdürümüze bu ziyaretlerinde Ortahisar Kaymakamımız Gürkan Demirkale ve Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Karakaş da eşlik ettiler.

          Sınıfta öğretmen ve öğrencilerimizle bir süre sohbet eden Müdürümüz, öğrencilerimize şöyle seslendi: "Sevgili çocuklar; şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu tatili önümüzdeki günlerdeki başarınızı ve azminizi arttırmak ve soluklanıp tazelenmek için güzel bir fırsata çevirin ve özlediğiniz şeylere zaman ayırın. Dışarı çıkın, doğayı dinleyin ve dinlenin, temiz havanın ve doğanın tadını çıkarın,  oyun oynayın, aileniz ve arkadaşlarınız ile verimli, güzel vakit geçirin; spor yapın, araştırıp gözlemleyin, bol bol kitap okuyun; kendinizi geliştirin ve dinlenin. Kalbinizde umutlar, yolunuzda hep kitaplar olsun çocuklar. Yuvanıza, okulunuza döndüğünüzde kaldığımız yerden aynı güçle devam edeceğiz, unutmayın." dedi. Sözlerinin devamında velilerimize de seslenen Müdürümüz, "Bu yolda sizin desteğinizle ilerlediğimizi de biliyoruz. Bu bakımdan okul öncesi eğitimden ortaöğretime kadar bütün kademelerdeki öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin ara tatil dönemini gelişim ve dönüşüm için bir fırsat olarak göreceğine inanıyorum. Bizler bu süreçte, öğretmenlerimizle birlikte tatil sonrası için hazırlıklarımızı yapıyor olacağız. Tüm gayretimiz her şeyin en iyisini hak eden geleceğimiz, umudumuz yavrularımızın daha iyi bir eğitime sahip olması içindir." dedi. Son olarak meslektaşlarına da verdikleri tüm emekler için teşekkür eden Müdürümüz ardından öğrencilerimize karne hediyesi olarak kitap ve forma hediye etti ardından okulun bahçesinde öğrenci ve öğretmenlerimizle karne hatırası fotoğrafı çekindiler.  

20-01-202320-01-202320-01-202320-01-2023

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.