TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve KTÜ Arasında Yükseklisans ve Doktora Eğitimi Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve KTÜ Arasında Yükseklisans ve Doktora Eğitimi Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve KTÜ Arasında Protokol İmzalandı

          Öğretmenlerimizin ilgi alanlarında kendilerini alanlarında geliştirmeleri için Müdürlüğümüz arasında düzenlenen Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Araştırma İş Birliği Protokolü, Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı arasında imzalandı.

            İş birliği protokolü, Müdürlüğümüze bağlı görev yapmakta olan personelin lisansüstü eğitim öğretim ve araştırma yapmasına yönelik olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Tezli Yüksek Lisans, Tezsiz Yüksek Lisans, Doktora, Bütünleşik Doktora, Doktora sonrası araştırma etkinliklerini, koşulları ve kapsamların düzenlenmesi ve tarafların hizmet içi eğitim hususları da iş birliği yaparak Müdürlüğümüz kurumsal kapasitesi ve insan kaynağı potansiyelinin geliştirmesine katkı sağlamak, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin kurumlar ile iletişimini yaygınlaştırmak, Fen Bilimleri Enstitüsü öğrencilerinin veri, destek vb. gibi taleplerinin kurumlar arasından karşılanabilmesine yardımcı olmak, yüksek lisans ve doktora da kamu personel sayısını arttırmak amacıyla oluşturulmuştur.

            Bu kapsamda protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyor, Müdürlüğümüz adına ayrıca öğretmenlerimize alanlarında yol gösterici olmasını temenni ediyoruz.  

13-01-202313-01-202313-01-202313-01-2023

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.