TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ ile Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU, Emekli Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ ile Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU, Emekli Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ ve Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU, emekli öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek kendilerine çiçek takdim edip öğretmenler gününü kutladılar.

Ziyaretlere Müdür Yardımcısı Fatma Zehra AYDIN ile Trabzon Öğretmenevi Müdürü Yusuf SEVER de eşlik etti.

İlk olarak 41 yaşındaki malulen emekli Öğretmen Bekir ALABOĞA’yı Yeşiltepe Mahallesi’ndeki evinde ziyaret eden Müdürümüz ile Belediye Başkanımız, öğretmenimize acil şifalar dileyerek, tekrar eski sağlığına kavuşmasını temenni ettiler. Daha sonra Erdoğdu Kışla Sokak’ta ikamet eden 77 yaşındaki Emekli Öğretmen Niyazi YAZICI’yı ziyaret eden Müdürümüz Hızır AKTAŞ ve beraberindekiler, kısa bir süre önce bir operasyon geçiren öğretmenimize geçmiş olsun dileğinde bulunarak öğretmenler gününü kutladılar.

Öğretmenliğin onurlu bir meslek olduğunu ifade eden Müdürümüz Hızır AKTAŞ ziyaretlerinde, emekli öğretmenlerimizin sadece 24 Kasım’da değil her gün hatırlanması gerektiğini, onları hiçbir zaman unutmadıklarını ve yanlarında olduklarını belirterek fırsat buldukça ziyaretlerini devam ettireceklerini belirtti. Emekli öğretmenlerimiz ise Milli Eğitim Müdürümüzün kendilerini ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

23-11-201723-11-201723-11-201723-11-201723-11-201723-11-2017

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.