TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğin Mimarları Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun Misafiriydiler.

Geleceğin Mimarları Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun Misafiriydiler.

Geleceğin Mimarları Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun Misafiriydiler. 

Çıkamaz çocukluğundan dışarı
Kimse.
Kardeşliğimiz bundandır
Mavi sularla binlerce yıl.

Çıkamaz çocukluğundan dışarı
Kimse
Bundandır inanmamamız
Bu koca dünyaya

            "Misafirimiz Gelecek" Projemiz ile geleceğin mimarlarını her hafta ağırlamaya devam ediyoruz. Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, bu hafta Ortahisar Piri Reis Ortaokulu öğrencilerimizle güne başladı. Onların gözlerindeki enerji ile gücüne güç kattığını belirten Müdürümüz, öğrencilerimize kıymetli ziyaretleri için teşekkür ederek onlara günün anısına kitap hediye etti.

            Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir okulumuz öğrencileri ile birlikte Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nu ziyaret ettiler. Öğrencilerimizin umut dolu gözlerindeki ışık ve yüreklerindeki sevgi ile daha mutlu olduğunu belirten Müdürümüz öğrencilerimize içlerindeki bu umudu ve sevgiyi hiçbir zaman kaybetmemelerini, o umut ve sevgi ile dünyanın var olacağını söyledi. Ayrıca hayattaki tüm zorlukların üstesinden ancak içlerindeki bu sevgi ve umut ile gelebileceklerini belirtti.

            Müdürümüzü ziyaret eden öğrencilerimiz de her hafta Müdürlüğümüzün sitesinden gelen okulları takip ettiklerini ve kendilerinin de şimdi burada olmaktan çok mutlu olduklarını belirttiler. Ayrıca çok yoğun çalışmalarına rağmen kendilerine zaman ayırıp onlarla özel olarak ilgilendikleri için de Müdürümüze ayrıca teşekkür ettiler. İleriki hayatlarında çok güzel bir anı olarak bu günü hatırlayacaklarını belirttiler.

            Günün anısına öğrenci ve öğretmenlerimiz Müdürümüze kitap hediye ederken, Müdürümüz de tüm öğrencilerimize birer kitap hediye etti. Ardından günün anısına çekilen fotoğraf ile anı ölümsüzleşirdiler.

06-01-202306-01-202306-01-202306-01-2023


Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.