TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Anketleri

Aşağıdaki linkte Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde hazırlanacak bir rapor için FATİH Projesi eğitimlerini alan öğretmenler tarafından doldurulması gereken bir anket bulunmaktadır. Anketi en geç 06.Kasım 2016 tarihine kadar samimiyetle doldurmanız büyük önem taşımaktadır. Katkılarınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 

 

https://tr.surveymonkey.com/r/MVRBV26

 

 

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından okullarda bulunan etkileşimli tahta kullanımının değerlendirilmesi ve geleceğe yönelik tasarım modellerinin belirlenmesi adına bir çalışma yapılmaktadır. Bu bağlamda, aşağıdaki linkte, sizler tarafından doldurulması beklenen bir anket bulunmaktadır. Anket 07.Kasım 2016 tarihine kadar açık olacaktır. Anket sonuçları, etkileşimli tahtanın mevcut durumu ve geleceği adına hazırlanacak raporun temelini oluşturacaktır. Bu yüzden her birinizin katılımı bizler için çok değerlidir. Katkılarınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar

 

https://tr.surveymonkey.com/r/HP7FSPJ

 

 

İnönü Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.