TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bu güne kadar çeşitli sebepler ile kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış ilkokulların ve anaokullarının tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır. Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçların sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 07.10.2016 tarihi mesai bitimine kadar veri girişi yapılabilecektir. Bu noktada okulların bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarını sorunsuz şekilde yapabilmesi ve okulların mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.

 

Önemli Açıklamalar

* Önceki fazlarda (Faz1 - Faz2) altyapı kurulumu yapılan okullar bu formdaki bilgileri 0 (SIFIR) ve HAYIR şeklinde dolduracaktır.

* Aynı Binayı ortak kullanan kurumlardan misafir olarak kullanan kurumlar bina, derslik, oda vb. bilgileri 0 (SIFIR) ve 17., 18., 19. sorularda HAYIR seçeneğini girecektir..

* 6 ay içerisinde yeni binasına taşınacak okullarımız  bu forma yeni bina bilgilerini girmelidir.

 

>>>  VERİ GİRİŞİ <<<

 

 

 

30-09-2016

İnönü Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.