TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerlerimiz ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN'' Projesi ile Yaşayacak

Değerlerimiz ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN''  Projesi ile Yaşayacak

               Değerlerimiz ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN''  Projesi ile Yaşayacak

              Müdürlüğümüz tarafından yürütülen ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN'' Projesi'nin tanıtım programı Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi tarafından hazırlanan bir programla izleyicisiyle buluşturuldu.

                Kuşakları Birbirine Bağladılar

            Millî, manevî, geleneksel, dinî ve evrensel değerlerin birlikte işlendiği programda; sandık motifiyle gelecek kuşaklara aktarılması hedeflenen değerler; anneannesinin annesi tarafından torununa bağlanan kuşakla yerini buldu.

            Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi koro ve orkestrasının seslendirdiği insanlığın özüne dokunan eserlerin yanında Akçaabat Anadolu Lisesi öğrencileri de performanslarını sergilediler.

                Ürettiğimiz Her Değer, Bu Şehrin Çocuklarına Değer

              Programda protokolde öğrencilerin oturmasını isteyen Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu: "Akademik başarıyı, en iyi taşıyanlar da ancak değerlerini kendi bünyesinde yaşatan gençlerdir. Yaşamı anlamlı kılan sevgi, hoşgörü, adalet, empati, bilgi, çalışma, nezaket, yardımseverlik, vatan sevgisi gibi birbirinden kıymetli değerlerimizi öğrencilerimizin kalbinde büyütüp birbirimizin yaşamına değer katma anlayışındayız. Ürettiğimiz her değer bu şehrin çocukları içindir. Daha güzeline varmak için heyecanla üretirken yanımızda olan kıymetli meslektaşlarıma, bu projenin yürütücüleri olan 18 ilçemizin koordinatörlerine ve siz değer taşıyıcısı olan çocuklarımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.

                   Hammaddesi İnsandır, İnsan Ancak İnsanla Anlamlıdır

            Proje kapsamında düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim eden Müdürümüz Fettahoğlu; "YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN PROJESİ'NİN hammaddesi insandır ve insan ancak insanla anlamlıdır diyerek öğrencileri tebrik etti.

14-12-202214-12-202214-12-202214-12-2022

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.