TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi Ocak Sonu İstatistiki Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni eğitim politikalarında yer alan ve bilginin kaynağı olan EBA’yı, öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından kullanımını yaygınlaştırmak, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel yönde bilgi, beceri ve davranış gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ilimizde “Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi” çalışması başlatılmıştır. Proje sonunda, bakanlık tarafından yayınlanan EBA raporlarından her ay alınacak olan “Öğretmen Kayıt Oranı”, “Öğretmen Ortalama Kullanım Süresi”, “Öğrenci Kayıt Oranı” ve “Öğrenci Ortalama Kullanım Süresi” dikkate alınarak EBA’yı ilimizde en etkin kullanan ilk 3 okula ödül olarak öğretmenlerin kullanması amacıyla tümleşik bilgisayar ( All-In-One) verilecektir.

İlimize ait, BİKEBA projesi kapsamında ödüllendime için kullanılacak Ocak sonu raporlaru aşağıdadır. Raporlar "Öğretmen Ortalama Kullanım Süresi" ne göre sıralanmıştır.

 

EBA Ders Kullanım Raporu / İlçeler

09-02-2018

 

 

 

 

 

 

EBA Ders Kullanım Raporu / Okullar

09-02-2018

 

 

 

 

 

 

 

>>> EBA Ders Kullanım Raporu / İlçeler Tam Liste <<<

>>> EBA Ders Kullanım Raporu /  Okullar Tam Liste <<<

İnönü Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.