TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Sergisi Kataloğu

24 Kasım Öğretmenler Günü Sergisi Kataloğu

 

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları vesilesiyle yapılan etkinlikler çerçevesinde, bu yıl ilk kez öğretmenlerimizin resim alanındaki eserlerini de sergilemeyi düşündük.

 

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğüne’ne bağlı eğitim-öğretim kurumlarında görev yapan öğretmenlerin eserlerinden titiz bir çalışma sonucunda davetliler için birbirinden alımlı bir demet eser hazırladık. Bu sergi 24 Kasım etkinliğine ayrı bir görsel ve estetik boyut kazandırdı. Sergimize ilginin yoğun olması bizde sergilenen eserlerin bir katalogda toplayarak onlara kalıcılık kazandırma düşüncesini uyandırdı.

 

Katalogda 29 farklı gönülden 29 yansıma bulunmaktadır.

 

 

katalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalogkatalog

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnönü Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.